Ontdek ons exclusieve Luxe Lift Protocol, een unieke behandeling ontworpen om jouw huid te liften, verstevigen en verjongen. Deze premium ervaring combineert geavanceerde technieken en hoogwaardige producten voor een zichtbaar stralender en jeugdiger uiterlijk.
Hieronder vindt je meer informatie over het protocol en de stappen die worden gevolgd voor optimale resultaten.
De Luxe Lift-behandeling verstevigt en verheldert de huid onmiddellijk. Het verhoogt de huidelasticiteit aanzienlijk en vermindert zichtbaar rimpels. De gezichtsbehandeling bevat ingrediënten die de productie van collageen en elastine op cellulair niveau stimuleren voor langdurige resultaten.
Protocol
STAP 1 - Pre-reiniging (optioneel): Breng 1/2 pomp Vitamin Veil Cleanser aan. Reining met cirkelvormige bewegingen en verwijder grondig.
STAP 2 - Reinigen: Breng 1-2 pompjes Amandola Milk Cleanser aan. Reinig met cirkelvormige bewegingen. Verwijder grondig en dep de huid droog.
STAP 3 - Exfoliëren: Doe 1/2 theelepel Raspberry Enzyme Powder in een schaaltje en vroeg een halve theelepel Raspberry Enzyme Activator toe. Meng goed. Breng met een kwast aan op gezicht en hals. Leg een warme handdoek aan en laat 7-10 minutes inwerken. Verwijder alle product grondig met een warme handdoek of 4x4 gaas. Dep de huid droog.
STAP 4A - Masker: Combineer 2 theelepels Firming Peptide Enzyme Mask en 2 theelepels Firming Peptide Mask Activator in een mengkom: (Tip: laat het poeder en de activator 3-5 minuten in de kom staan voordat je mengt). Breng het gemengde masker met een kwast aan op gezicht, hals en decolleté. Laat 20-30 minutes inwerken.
STAP 4B- Masker verwijderen: Combineer 1/4 theelepel Snow Algae and Spirulina Cooling Mask en 1 pomp Lipid Replacing Cleanser Gel in een schaaltje met een paar druppels water. Klop met een kwast tot er schuim ontstaat. Breng het schuim gelijkmatig aan op het behandelde gebied in cirkelvormige bewegingen. Leg een warme handdoek over het masker- en reingingsmengsel en laat 2-3 minutes inwerken. Indien nodig, een tweede reiniging met Lipid Replacing Cleansing Gel uitvoeren.
STAP 5 - Infuseren: Breng 1-2 pompjes Emergency Eye Lift aan en verdeel over het volledige gezicht totdat het volledig is opgenomen.
STAP 6 - Hydrateren en beschermen: Breng 1-2 pompjes Moisture On Demand aan op het gezicht en hals, gevolgd door 1-2 pompjes Light Day Sunscreen Broad Spectrum SPF-37. Masseer beide producten in totdat ze volledig zijn opgenomen.
Moest je toch nog vragen hebben over dit protocol, aarzel dan niet en contacteer jouw BDM.
Boek een demo | SenitasHeb je een vraag, een uitdaging, een idee? Wil je graag een bezoek brengen aan Senitas, of maak je liever een afspraak bij jou in je zaak? Laat het ons weten! |